ЛІСКОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-II СТУПЕНІВ

Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Правила прийому до ЗЗСО

Зарахування дітей до Лісковецького ЗЗСО І-ІІ ступенів   здійснюється на безконкурсній  основі   згідно  наказу  МОН  України  від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчання відповідно до визначеної території обслуговування. За наявності вільних місць дитина може навчатися і в інших навчальних закладах.

Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчального закладу такі документи:

– заяву на ім’я директора;

– копію свідоцтва про народження дитини;

– медичну картку встановленого зразка.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.
  2. Медична картка дитини.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Особова справа.

Документ: наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”Завантажити

Адміністрація Лісковецького ЗЗСО І-ІІ ступенів
повідомляє, що
прийом документів майбутніх першокласників
на 2021-2022 навчальний рік
відбуватиметься
 з 18 січня 2021 року по 31 травня 202
року.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1. Заява на ім’я директора;
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3.  Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;