ЛІСКОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-II СТУПЕНІВ

Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

/Files/images/anmatsya/87.gif

Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в

2015/2016 н. р.

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року. Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти і науки.
   Оскільки в 2015/2016 навчальному році не буде встановлюватися централізована тема Першого уроку, КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» рекомендує провести Перший урок на тему «Ми - нація єдина».
   Метою Першого уроку є формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та процеси становлення України як єдиної політичної нації.
   Для ефективної організації Першого уроку, оптимального вибору методичних прийомів і форм роботи, КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» було випущено Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році: [методичні рекомендації] / Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.П. Третяк, Л.А. Гайда – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2015. – 40 с.
   У виданні розміщено низку додатків, зокрема: нормативно-правове і методичне забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді; орієнтовний каталог видань наукової, науково-популярної, художньої літератури національно-патріотичного спрямування, яку видано впродовж 2013-2015 рр.; перелік документально-публіцистичних фільмів та тематичних відеороликів, присвячених Революції Гідності, Героям Небесної Сотні, бойовим діям на Сході країни; інформацію про волонтерів та громадські організації, які надають допомогу учасникам АТО.