Лісковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Міжгірського району Закарпатської області

Погода в Україні Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

05.06.2021

Літо!Відпочинок!Друзі!
Сьогодні на базі Лісковецького ЗЗСО відбулося відкриття літнього оздоровчого мовного табору "FRIENDS"

Останній дзвоник
Школа! Школа! Це будні і свято. Це уроки цікаві й весь світ! Рідна школа — це друзів багато. Це дитинства і юності цвіт! Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято , яке не можна нічим замінити.Пролунав останній дзвоник і для учнів Лісковецького ЗЗСО.Багато напутніх,щирих слів почули наші випускники від вчителів,батьків,дирекції.Нехай їхні мрії та плани збуваються,нові вершини підкорюються легко,а життя дарує радість і процвітання.

Зі святом, з Днем вишиванки!❤
Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всім. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!